Specjalistów jest wielu. Ekspert jest jeden.

KALENDARIUM
20 kwietnia 2018

Otwarcie zapisów do VI edycji i możliwość rezerwacji miejsc na bezpłatne szkolenia!

Rejestracja do projektu poprzez stronę główną www.ekspert-flotowy.pl oraz możliwość rezerwacji miejsca na bezpłatne szkolenia- ilość miejsc ograniczona.

ZAPISY TRWAJĄ DO 5 PAŹDZIERNIKA 2018!

16 maja 2018

Oficjalna Inauguracja VI edycji podczas Wielkiego Testu Flotowego 2018 w Twierdzy Modlin!!

Podczas Wielkiego Testu Flotowego odbędzie się inauguracja V edycji projektu! Na miejscu będzie można dokonać rejestracji oraz rezerwacji miejsc na bezpłatne szkolenia!

Jeżeli chcesz dołączyć do grona aktywnych jurorów, oceniających ponad 150 pojazdów flotowych zarejestruj się na www.fleet-awards.pl

23 maja 2018

I szkolenie Eksperta Flotowego - Warszawa - Business Center Club 

 

23 maja odbędzie się pierwsze z cyklu trzech szkoleń. Otworzy je Jakub Faryś, prezes PZMP, który przedstawi bieżący status prawny flot i omówi kluczowe zagadnienia podatkowe bezpośrednio związane z branżą flotową. Szkolenie poprowadzą eksperci z kancelarii Piszcz i Wspólnicy.

1 czerwca 2018

I test onlie

1 czerwca udostępnimy na Waszych profilach pierwszy test online, który umożliwi walkę o najwyższe cele i punkty w konkursie o tytuł Eksperta Flotowego 2018!

17 czerwca 2018

II test online

17 czerwca udostępnimy na Waszych profilach drugi test online, który umożliwi walkę o najwyższe cele i punkty w konkursie o tytuł Eksperta Flotowego 2018!

20 czerwca 2018

II szkolenie Eksperta Flotowego - Warszawa - Business Center Club 

Drugie szkolenie będzie związane z optymalizacją szkodowości w firmie. Spotkanie zostanie podzielone na część wykładową i narzędziową, podczas której uczestnicy będą rozwiązywać konkretne zadania problemowe. 

17 lipca 2018

III test online

17 lipca udostępnimy na Waszych profilach trzeci test online, który umożliwi walkę o najwyższe cele i punkty w konkursie o tytuł Eksperta Flotowego 2018!

17 sierpnia 2018

IV test online

17 sierpnia udostępnimy na Waszych profilach kolejny test online, który umożliwi walkę o najwyższe cele i punkty w konkursie o tytuł Eksperta Flotowego 2018!

17 września 2018

V test online

We wrześniu udostępnimy na Waszych profilach następny test online, który umożliwi walkę o najwyższe cele i punkty w konkursie o tytuł Eksperta Flotowego 2018!

26 września 2018

III szkolenie Eksperta Flotowego - Warszawa - Business Center CLub 

Szkolenie dotyczyć będzie międzynarodowych trendów w zarządzaniu flotwami w odniesieniu do polskich realiów. John Domchowsky, International Fleet Manager Mondelez Internationl, podzieli się swoją wiedzą i praktykami w zarządzania światowymi strukturami firmowego car parku i odniesie swój przekaz do polskich schemato funkcjonowania branży flotowej.

Wprost z Chicago gościć będziemy wykładowcę akademickiego, specjalistę po studiach MBA i kilkunastoletnim doświadczeniu w zarządzaniu bardzo zróżnicowaną flotą. 

1 października 2018

VI test online

Na początku października udostępnimy na Waszych profilach ostatni test online, który umożliwi walkę o najwyższe cele i punkty w konkursie o tytuł Eksperta Flotowego 2018!

5 października 2018

Zamykamy zapisy do projektu

Ostatniego dnia zapisu można uzupełnić wszystkie dotychczasowe testy, za które przyznawane są punkty i dostać się do FINAŁU na ostatniej prostej!

23 października 2018

FINAŁ VI edycji Ekperta Flotowego - Poznań

Tego dnia 15 najlepszych uczestników tegoroczne edycji zostanie zaproszonych do stolicy Wielkopolski aby poddać się ostatecznemu egzaminowi teoretycznemu i praktycznemu. Po tych próbach będziemy wiedzieć, kto będzie mógł tytułować się Ekspertem Flotowym!

29 listopada 2018

Wręczenie statuetek Eksperta Flotowego podczas uroczystej Gali SKFS

Pod koniec listopada, w gronie około 150 praktyków, specjalistów i członków Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych, zostanie wręczony najważniejszy laur - dla zwycięzcy całego konkursu Ekspert Flotowy 2018!

patroni merytoryczni
 • ZPL
 • PZPM
 • PZWLP
 • Piszcz i Wspolnicy
 • Partnerstwo dla bezpieczenstwa drogowego
 • SKFS
 • GFP Legal
 • PZPO
 • PSPA
 • PGM
 • ITS
ZNAJDŹ NAS: