Specjalistów jest wielu. Ekspert jest jeden.

KALENDARIUM
7 maja 2019

Otwarcie zapisów do VII edycji i możliwość rezerwacji miejsc na bezpłatne szkolenia!

Rejestracja do projektu poprzez stronę główną www.ekspert-flotowy.pl oraz możliwość rezerwacji miejsca na bezpłatne szkolenia- ilość miejsc ograniczona.

ZAPISY TRWAJĄ DO 4 PAŹDZIERNIKA 2019!

16 maja 2019

Oficjalna Inauguracja VII edycji podczas Wielkiego Testu Flotowego 2019 na Torze Słomczyn!!

Podczas Wielkiego Testu Flotowego odbędzie się inauguracja VII edycji projektu! Na miejscu będzie można dokonać rejestracji oraz rezerwacji miejsc na bezpłatne szkolenia!

Jeżeli chcesz dołączyć do grona aktywnych jurorów, oceniających ponad 150 pojazdów flotowych zarejestruj się na www.fleet-awards.pl

20 maja 2019

I szkolenie Eksperta Flotowego - Warszawa - Digital Knowledge Village 

 

20 maja odbędzie się pierwsze z cyklu trzech szkoleń. Szkolenie poprowadzi Stowarzyszenie Prawników Rynku Motoryzacyjnego. Specjaliści zaprezentują aktualny stan prawny bezpośrednio odnoszący się do codziennych praktyk fleet managerów.

1 czerwca 2019

I test onlie

1 czerwca udostępnimy na Waszych profilach pierwszy test online, który umożliwi walkę o najwyższe cele i punkty w konkursie o tytuł Eksperta Flotowego 2019!

12 czerwca 2019

II szkolenie Eksperta Flotowego- Warszawa- Digital Knowledge Village

Drugie szkolenie będzie związane z prezentacją ponadnarodowych trendów w zarządzaniu flotą i prowadzone będzie przez doświadczonych i charyzmatycznych międzynarodowych fleet managerów.

17 czerwca 2019

II test online

17 czerwca udostępnimy na Waszych profilach drugi test online, który umożliwi walkę o najwyższe cele i punkty w konkursie o tytuł Eksperta Flotowego 2019!

17 lipca 2019

III test online

17 lipca udostępnimy na Waszych profilach trzeci test online, który umożliwi walkę o najwyższe cele i punkty w konkursie o tytuł Eksperta Flotowego 2019!

17 sierpnia 2019

IV test online

17 sierpnia udostępnimy na Waszych profilach kolejny test online, który umożliwi walkę o najwyższe cele i punkty w konkursie o tytuł Eksperta Flotowego 2019!

17 września 2019

V test online

17 września udostępnimy na Waszych profilach następny test online, który umożliwi walkę o najwyższe cele i punkty w konkursie o tytuł Eksperta Flotowego 2019!

18 września 2019

III szkolenie Eksperta Flotowego - Warszawa - Digital Knowledge Village

Szkolenie prowadzone będzie przez Daniela Trzaskowskiego i gościa specjalnego. Tematem szkolenia będzie audyt floty.

1 października 2019

VI test online

Na początku października udostępnimy na Waszych profilach ostatni test online, który umożliwi walkę o najwyższe cele i punkty w konkursie o tytuł Eksperta Flotowego 2019!

5 października 2019

Zamykamy zapisy do projektu

Ostatniego dnia zapisu można uzupełnić wszystkie dotychczasowe testy, za które przyznawane są punkty i dostać się do FINAŁU na ostatniej prostej!

23 października 2019

FINAŁ VII edycji Ekperta Flotowego - Poznań

Tego dnia 15 najlepszych uczestników tegoroczne edycji zostanie zaproszonych do stolicy Wielkopolski aby poddać się ostatecznemu egzaminowi teoretycznemu i praktycznemu. Po tych próbach będziemy wiedzieć, kto będzie mógł tytułować się Ekspertem Flotowym!

21 listopada 2019

Wręczenie statuetek Eksperta Flotowego 

Pod koniec listopada, w gronie praktyków i specjalistów branży zostanie wręczony najważniejszy laur - dla zwycięzcy całego konkursu Ekspert Flotowy 2019!

patroni merytoryczni
 • GFP Legal
 • PSPA
 • PZWLP
 • PGM
 • ZPL
 • ITS
 • PZPO
 • SKFS
 • PZPM
 • Piszcz i Wspolnicy
 • Partnerstwo dla bezpieczenstwa drogowego
 • SPRM
ZNAJDŹ NAS: