FAQ- najczęściej zadawane pytania dotyczące projektu Ekspert Flotowy

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań dotyczących projektu Ekspert Flotowy! Mamy nadzieję, że ułatwi Wam to poruszanie się po platformie i pomoże zdobyć cenne punkty!

2019-06-06 14:44:40

 

 1. Ile to kosztuje? Udział w projekcie i w szkoleniach jest bezpłatny, ma on charakter edukacyjny.
 2. Rejestrowałem się w poprzedniej edycji czy mogę skorzystać z tamtych danych do logowania? Nie, należy założyć nowe konto z nowym loginem i hasłem, podyktowane jest to wymogami RODO, których w latach ubiegłych nie było.
 3. Jak założyć konto? Należy wejść na stronę www.ekspert-flotowy.pl, kliknąć w pole REJESTRACJA i uzupełnić wymagane dane. Następnie otrzymasz na wskazanego maila link aktywujący konto i możesz w pełni korzystać z możliwości jakie daje projekt. Pamiętaj, że rejestracja nie oznacza zapisu na szkolenie!
 4. Gdzie jest link aktywacyjny? Link aktywacyjny otrzymasz na wskazanego w rejestracji maila- sprawdź też SPAM.
 5. Jak zapisać się na szkolenie? Zaloguj się na swoje konto i kliknij w „PRZEJDŹ DO PANELU”, a następnie w „Wezmę udział w szkoleniu” (pole podświetlone na zielono oznacza, że znajdujesz się na liście uczestników). Pamiętaj, że obecność  podczas szkolenia to dodatkowe 5 pkt!
 6. Kiedy otrzymam agendę techniczną szkolenia? Agendę techniczną otrzymasz na podanego przy rejestracji maila na tydzień przed szkoleniem, zostaniesz także poproszony o ostateczne potwierdzenie swojej obecności mailowo lub smsowo.
 7. Kiedy będą dodane punkty za udział w szkoleniu? Punkty za udział w szkoleniach zostaną dodane do Twojej punktacji po ostatnim szkoleniu tj. do 27 września 2019r.
 8. Ile osób może zarejestrować się z jednej firmy? Nie ma ograniczeń, wymogiem jest stanowisko związane z zarządzaniem flotowym car parkiem. Każda osoba musi założyć osobne konto.
 9. Nie pamiętam hasła, co dalej? Jeśli źle wprowadzisz hasło zobaczysz komunikat:  „Podany login lub hasło są błędne. Jeśli nie pamiętasz hasła odzyskaj je tutaj „. Wpisz nowe hasło i zaloguj się na nowe dane.
 10. Jak zbierać punkty i po co? Punkty zbierasz w dwojaki sposób: uzupełniając testy możesz zdobyć 35 pkt za jeden test i 5 pkt za każde szkolenie w którym wziąłeś/aś udział. 15 osób, które zdobędą największa ilość osób zaprosimy na FINAŁ w Poznaniu podczas którego sprawdzimy Waszą wiedzę praktyczną i teoretyczną, a następnie w listopadzie wyłonimy najlepszą trójkę i Eksperta Flotowego 2019!
 11. Do kiedy można rozwiązywać testy? Test można rozwiązywać do 5 października, jest to też ostatni dzień na zapisy do projektu Ekspert Flotowy.
 12. Czy można rozwiązywać test „na raty”? Nie, masz tylko jedną szansę i 60 minut na rozwiązanie testu.
 13. Czy przewidziana jest nagroda? Oczywiście! wszyscy półfinaliści otrzymają nagrody niespodzianki, 3 finalistów otrzyma vouchery na wycieczkę marzeń z wybranym biurem podróży o różnej wartości,  a tytuł Eksperta Flotowego i statuetka zostanie wręczona zwycięzcy całego projektu!
patroni merytoryczni
 • PSPA
 • ZPL
 • GFP Legal
 • PGM
 • PZPO
 • Piszcz i Wspolnicy
 • SPRM
 • PZPM
 • PZWLP
 • ITS
 • SKFS
 • Partnerstwo dla bezpieczenstwa drogowego
ZNAJDŹ NAS: