EKSPERT FLOTOWY – wszyscy na START!

Kolejny rok z rzędu zapraszamy Was do udziału w darmowym projekcie edukacyjnym skierowanym do wszystkich profesjonalistów, którzy na co dzień zarządzają firmowymi pojazdami i mają styczność z kwestiami zakupowymi, okołoflotowymi i realizacyjnymi w zakresie mobilności pracowników.

2019-05-01 17:41:28

Ekspert Flotowy jest realizowany od wielu lat dzięki zaangażowaniu marki ŠKODA, Volkswagen Financial Services, ŠKODA Szkoła Auto oraz magazynu „Flota”. Przez sześć lat podzieliliśmy się wiedzą z ponad 2000 fleet managerami, którzy dzięki temu cyklowi mogli wziąć udział (łącznie) w ponad 15 bezpłatnych szkoleniach realizowanych przez przeszło 30 wybitnych specjalistów i praktyków. Swoją wiedzę mogli także poszerzyć m.in. dzięki ponad 330 artykułom udostępnionym na platformie: ekspert-flotowy.pl.

W tym roku wracamy z nową energią, nowym zestawem szkoleń, świeżą tematyką i fantastycznymi nagrodami. Koniecznie dołącz do społeczności ludzi żądnych wiedzy i chcących realizować swoje marzenia zawodowe w oparciu o ciekawie skonstruowany kurs Eksperta Flotowego.

W tym roku, dla Waszej wygody, lepszej segmentacji treści i na Waszą prośbę, każdy z materiałów edukacyjnych publikowanych na platformie internetowej Eksperta Flotowego będzie posiadał oznaczenie reprezentowanego poziomu trudności. Dzięki temu łatwiej będzie można znaleźć interesujące Was treści i budować bazę do poszerzania wiedzy branżowej.

Chcemy nadal oferować Wam wysokiej jakości szkolenia merytoryczne, możliwość flotowego networkingu oraz spotkania z wysokiej klasy prelegentami. Rok 2019 to początek kolejnego cyklu, trzech bezpłatnych dla uczestników Eksperta Flotowego szkoleń. W maju, czerwcu i wrześniu zapraszamy Was do multimedialnego, nowoczesnego i dobrze skomunikowanego miejsca pod nazwą Digital Knowledge Village w Warszawie. Podczas pierwszego szkolenia zaserwujemy Wam spotkanie z prawnikami reprezentujący- mi polską branżę motoryzacyjną, którzy w przystępny i zrozumiały sposób zaktualizują Waszą wiedzę z zakresu płaszczyzny legislacyjnej funkcjonowania firmowych car parków. Drugie spotkanie, które zaplanowane jest na 12 czerwca, będzie okazją do tego, aby poznać nie jednego, ale kilku fleet managerów mogących pochwalić się międzynarodowym doświad- czeniem i ponadnarodową perspektywą w budowaniu polityki flotowej, nadzorze i koordynacji rozbudowanych flot pojazdów. Ostatnim tegorocznym przystankiem edukacyjnych wspaniałości będzie wrześniowe szkolenie prowadzone przez Daniela Trzaskowskiego pt. „Mój nowy szef zlecił mi audyt naszej floty – od czego mam zacząć?”. Połączenie wykładów i praktycznych warsztatów będzie domeną tego wczesnojesiennego  spotkania z Ekspertem Flotowym.

Tradycyjnie już będziemy Was mobilizować do wzmożonej aktywności i sięgania po więcej dzięki testom sprawdzającym wiedzę, rankingowi oraz nagrodom. W tym roku najlepszym z najlepszych zaoferujemy vochery na niezapomniane wakacje!

 

 

patroni merytoryczni
 • PSPA
 • SPRM
 • PZPO
 • ZPL
 • Partnerstwo dla bezpieczenstwa drogowego
 • PZWLP
 • GFP Legal
 • PGM
 • ITS
 • PZPM
 • SKFS
 • Piszcz i Wspolnicy
ZNAJDŹ NAS: